KONST / Litografier / Färglitografi 13592153
nr 1359 2153
Färglitografi
Signerad Krallis. Motivet: 50x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:47:25
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr